Євген Кошовий зізнався, на який подарунок дружині збирає гроші – 24 Новини

Євген Кошовий зізнався, на який подарунок дружині збирає гроші

Євген Кошовий одружився з балериною Ксенією, з якою в шлюбі ось уже понад 14 років. За цей час у пари народилося двоє прекрасних дочок. Комік студії “Квартал 95” зізнався, на який подарунок дружині збирає гроші.

В інтерв’ю програмі “Зе Інтерв’юер” 38-річний актор зізнався, що його головною метою в житті є виконати мрію своєї дружини. Мрія не зовсім дешева і йому доводиться відкладати кошти.

“Мій кайф – виконати мрію Ксенії, дружини. Вона хоче будинок в Греції на першій лінії. Тому я буду намагатися. Любить вона країну, я теж люблю пожерти – там дуже смачно. Ми ось були у відпустці в кінці червня, ой, Боже, ці всі морепродукти”, – захопився артист.

За словами Євгена Кошового, на цей час у нього поки що є будиночок в Київській області і квартира в Києві.


Дружина коміка, Ксенія Стрельцова, танцювала в балеті Олени Коляденко “Freedom”, займається дизайном дитячого одягу, а в 2013 році знялася в кліпі EL Кравчука на пісню “Божевільна”. У шоу-бізнес пішла і старша дочка коміка. Варвара виграла 20 тисяч гривень в дитячій версії шоу “Розсміши коміка”, а також дійшла до суперфіналу проєкту “Голос. Діти” в 2019 році.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях