Євгенія Власова після участі в “Голосі країни“ висловилася на адресу наставників проєкту – 24 Новини

Євгенія Власова після участі в “Голосі країни“ висловилася на адресу наставників проєкту

Євгенія Власова, яка з’явилася на шоу «Голос країни», розповіла, що думає про сучасних зірок українського шоу-бізнесу та зіркових наставників проєкту. Сама артистка вже давно зникла з радарів і не радує шанувальників своїми виступами.

У десятому випуску 11 сезону шоу «Голос країни» підопічна Дмитра Монатіка виконала хіт української співачки Євгенії Власової «Вітер надії». Сама виконавиця була в залі й розчулилася до сліз. Після виступу учасниці вокального проєкту, Тіна Кароль запросила свою колегу на сцену і та заспівала разом з Вікторією Брехарь.

Після цього Євгенія Власова присвятила великий пост шоу в своєму акаунті в Інстаграм і висловилася на адресу сучасних артистів українського шоу-бізнесу. Артистка зізналася, що була здивована, як її зустріли нинішні виконавці, включаючи Тіну Кароль, Дмитра Монатіка, Надю Дорофєєву та Олега Винника.

«Я побачила їх щире співчуття, тепло, трепет, повагу. Нове покоління, вони інші. Вони уособлення кращого, що сталося в українському шоу-бізнесі за останні років 10-15. При всіх своїх мега досягненнях і статусі мега-зірок, в них збереглися найкращі людські якості. У кожному стільки сили і стільки світла», – зазначила в публікації Євгенія Власова.


Співачка прийшла в захват від Олега Винника, який підняв її на руки й казав стільки хорошого. Артистка зізналася, що розуміє, чому дівчатка різного віку закохані в нього, адже він сильний, теплий, привабливий і талановитий чоловік.

Тіна Кароль – королева з королев, як зазначила Власова, яку дуже порадувала увага української співачки.

«Її слова: «Рада тебе, Женя!» Звучали, так по-королівськи стримано і так тепло по-дівочому одночасно, так вміє тільки Вона», – зазначила артистка в публікації.

Надю Дорофєєву Євгенія назвала богинею з кристально чистим серцем і очима. Юлію Саніну, яка брала участь в шоу як зоряний радник, Власова назвала міжгалактичною царицею, безмежною як космос. А ось Монатік:

«Його так багато в моєму артистичному серці, що мені важко підібрати слова … Це щось, що за межами слів …»


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях