Євробачення-2021 пройде вживу і з глядачами – 24 Новини

Євробачення-2021 пройде вживу і з глядачами

Організатори зменшили кількість осіб у делегаціях.

Цьогоріч пісенний конкурс “Євробачення” в Нідерландах відбуватиметься в офлайн-режимі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило Eurovision Ukraine.

“Євробачення 2021 пройде за сценарієм “В”. Таке рішення прийняли Європейський радіомовний союз (EBU) спільно з голландськими телерадіокомпаніями та організаторами конкурсу NPO, NOS та AVROTROS”, – йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, такий варіант проведення конкурсу все ж передбачає певні обмеження. 

“Згідно зі сценарієм “B”, кількість людей у ​​кожній делегації зменшилась, порівняно з попередніми роками. Також чисельність журналістів, які зможуть відвідати подію, буде обмежена до 500 осіб. Проте ще 1000 представників ЗМІ будуть висвітлювати шоу в новому інтернет-прес-центрі”, – зауважили в українському представництві. 

“Дух і традиція “Євробачення” полягає в об’єднанні Європи на одній сцені, і ми все ще твердо налаштовані досягти цього в Роттердамі в травні. Ми рухаємося вперед із нашими планами створити безпечний конкурс пісні “Євробачення”, де всі артисти виступатимуть наживо. Але здоров’я та безпека всіх, хто бере участь у конкурсі – є нашим головним пріоритетом”, – зауважив виконавчий керівник “Євробачення” Мартін Остердал. 

При цьому додається, що також наразі вирішується, чи зможуть глядачі бути присутніми на репетиціях. 

Окрім цього, учасникам “Євробачення” рекомендують за 5 днів до вильоту в Нідерланди залишитися на самоізоляції, а також не пізніше, ніж за 72 години до польоту здати ПЛР-тест на коронавірус. Після приїзду до країни делегації мають залишатися у своєму готелі, за винятком випадків, коли вони їдуть до “Ahoy Arena” на репетиції, живі шоу та інші заходи, пов’язані з програмою. Всіх, хто працює на арені, включаючи персонал та пресу, регулярно тестуватимуть у спеціальному приміщенні.

“Наша мета чітка: запобігти передачі вірусу під час події. У випадку, коли у когось виявлять позитивний результат тесту на COVID-19, набуде чинності наш протокол ізоляції. Якщо учасник не зможе виступити в прямому ефірі, буде використано резервний запис”, – пояснив виконавчий продюсер шоу Сіетсе Баккер. 

Раніше повідомлялося, що Україну цьогоріч на “Євробаченні” представлятиме гурт “Go_A” із піснею, яка називається “Шум”. Уперше в історії конкурсу композицію, з якою музиканти поїдуть на конкурс, обирали таємно.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях