Юля “Зайка” опинилася з “Холостяком” в Монако, але за ними ув’язалася Надін: “Навіщо вона тобі” – 24 Новини

Юля “Зайка” опинилася з “Холостяком” в Монако, але за ними ув’язалася Надін: “Навіщо вона тобі”

Юля “Зайка” поділилася відео, на якому постала разом з “Холостяком” і учасницею останнього сезону – Надін.

Фіналістка 11 сезону романтичного шоу “Холостяк” Юлія Бельченко частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 270 тисяч чоловік.

“Зайка” останній раз виставляла публікацію три дні тому. Вона була рекламною та пов’язаною з сиром. А зараз вона з’явилася в TikTok разом з “Холостяком” одного з сезонів Сергієм Мельником і Надін.

Юля Зайка, instagram.com/julz_seven

Як свідчить підпис до цього відео, Юля “Зайка” зараз відпочиває в Монако. Про це свідчить і те, як легко одягнені люди на відео, а також яхти на тлі. Всі три учасники романтичних шоу на телеканалі СТБ повторюють легкі рухи під пісню Люсі Чеботіної – “Сонце Монако”.Однак більшу увагу в коментарях приділено саме Надін, яка, за словами користувачів, зовсім не потрапляла в такт музиці.

Юля Зайка, instagram.com/julz_seven

“Скажіть хтось Надін, що танці це не її”, “Боже, і тут Надін…”, “Видно, хто пройшов школу “Танців з зірками”, “Ритмічність”, “Надін всюди і з усіма. Юля, навіщо вона тобі в кадрі”, “Мельник”, – пишуть вони.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях