Паралімпіада-2020: українці виграли 10 медалей в 6 дисциплінах – 24 Новини

Паралімпіада-2020: українці виграли 10 медалей в 6 дисциплінах

Всього на цей час в активі нашої збірної 94 медалі різного ґатунку.

У Токіо за підсумками 10-го змагального дня Паралімпійських ігор українські спортсмени виграли 10 медалей в шести різних дисциплінах. Серед цих нагород також чотири “золота”.

У цей день українські паралімпійці змагалися в плаванні, легкій атлетиці, кульовій стрільбі, каное-спринті, велоспорті і тхеквондо. Найбільш успішною з них для нашої збірної вже традиційно стало плавання.

Так, скарбничку золотих медалей сьогодні поповнили Денис Остапченко і Максим Кріпак. Причому завдяки цій перемозі Кріпак став десятикратним чемпіоном Олімпійських ігор – на двох Іграх поспіль він виграє по п’ять медалей вищої проби.

Також сьогодні в своїх дисциплінах здобули перемоги каноїст Сергій Ємельянов, а також легкоатлетка Зоя Овсій. Решта нагород для нашої збірної виграли наступні спортсмени:

• Микола Синюк посів друге місце в одиночному запливі на 200 метрів на байдарці в класі KL2;
  • Андрій Трусов виграв “срібло” на дистанції 50 метрів батерфляєм в класі S7;
  • Денис Дубров фінішував третім в запливі на 100 метрів батерфляєм в класі S8;
  • Людмила Даниліна отримала срібну медаль в забігу на 1500 метрів в класі T20;
  • Микола Жабняк також посів друге місце, але в штовханні ядра в класі F-37;
  • Єгор Дементьєв приніс “срібло” в шосейній гонці на велосипеді в класі С5.

На цей час в активі нашої паралімпійської збірної 94 медалі, серед них 24 – золоті. Це дозволяє нашій команді йти на п’ятому місці в загальному медальному заліку. Також ми займаємо п’яте місце і за загальною кількістю завойованих нагород.