Україна в п’яте поспіль зіграла у нічию у відборі на Чемпіонат світу – 24 Новини

Україна в п’яте поспіль зіграла у нічию у відборі на Чемпіонат світу

Матч проти Франції закінчився з рахунком 1: 1.

У Києві в суботу, 4 вересня, відбувся матч кваліфікації ЧС-2022 між збірними України і Франції (1:1).

Поєдинок відбувся на НСК “Олімпійський”.

Рахунок в матчі першими відкрили українці: перед самою перервою Роман Яремчук з флангу віддав пас на Циганкова, м’яч відрикошетив від захисника збірної Франції до Миколи Шапаренка, який з лінії штрафного пробив у дев’ятку воріт Уго Льоріса.

М’яч у відповідь французів не змусив себе довго чекати. Так, вже на 5 хвилині другого тайму Марсьяль замкнув подачу з флангу.

Відзначимо, що збірні вже зустрічалися в цьому відборі – гра в Парижі закінчилася з аналогічним рахунком.

Україна в п'яте поспіль зіграла у нічию у відборі на Чемпіонат світу

Після п’яти зіграних матчів в групі D Україна посідає третє місце з п’ятьма балами в активі. Наша збірна всі свої п’ять матчів звела внічию.

З 9 очками в групі лідирує Франція (5 матчів) У другій Фінляндії 5 очок після 3 матчів.