Українець Максим Кріпак став 8-кратним чемпіоном Паралімпійських ігор – 24 Новини

Українець Максим Кріпак став 8-кратним чемпіоном Паралімпійських ігор

На цих Іграх українець виграв вже третє “золото”.

TOKYO, JAPAN – SEPTEMBER 01: Maksym Krypak of Team Ukraine competes in the Men’s 400m Freestyle – S10 Heat 2 on day 8 of the Tokyo 2020 Paralympic Games at Tokyo Aquatics Centre on September 01, 2021 in Tokyo, Japan. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for New Zealand Paralympic Committee)

Український плавець Максим Кріпак виграв золоту медаль Паралімпійських ігор-2020 на запливі на 400 метрів вільним стилем у класі S10. Про це повідомляє APnews.

У фінальному запливі український спортсмен випередив найближчого суперника, Баса Такка з Нідерландів, на 2,5 секунди. Кріпак знадобилося 3:59,02 на подолання цієї дистанції.

Відзначимо, що тільки на цій Паралімпіаді Кріпак вже двічі ставав тріумфатором змагань – на дистанції 100 метрів вільним стилем і батерфляєм. Також Максим додав до скарбнички нашої збірної “срібло” за заплив на 50 метрів вільним стилем.

За весь час виступів на Паралімпійських іграх Кріпак виграв вже вісім золотих медалей. На попередній Паралімпіаді в Ріо Максим виграв запливи в п’яти категоріях.

На цей час Україна йде на шостому місці в медальному заліку Паралімпіади. У нашій скарбничці 16 золотих медалей, 34 “срібла” і 21 “бронза”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях