Українка Лівач пробилася в “бронзовий” фінал у боротьбі – 24 Новини

Українка Лівач пробилася в “бронзовий” фінал у боротьбі

Українка Оксана Лівач пробилася в “бронзовий” фінал у вільній боротьбі (вагова категорія до 50 кг) Олімпійські ігри. Сьогодні вона матиме шанс вибороти бронзову медаль.

Вчора Лівач поступилася в чвертьфіналі китаянці Янань Сунь, яка в підсумку вийшла у фінал, а це дало право українці убити за “бронзу” у втішному турнірі. Для проходу в “бронзовий” фінал Лівач потрібно було перемагати кубинку Лопес Гузман. І українка це успішно зробила – 6:0.

Далі в сутичці за “бронзу” вона битиметься з представницею США Сарою Хільдебрандт. Сутичка почнеться не раніше 15:00 за Києвом.

Нагадаємо, сьогодні українські спортсмени вже завоювали дві срібні медалі. Спершу Людмила Лузан та Анастасія Четверикова стали другими в каное-двійці на 500 метрів.

А потім у матчі за “золото” з боксу поступився Олександр Хижняк, отримавши “срібло”. Причому по ходу бою українець повністю домінував і перемагав за очками, але за півтори хвилини до кінця бою пропустив удар від бразильського суперника Гіберта Соузи і впав. Суддя прийняв спірне рішення відразу зупинити бій, не почавши навіть відлік, хоча Хижняк відразу схопився на ноги.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях