В УАФ назвали дату представлення нового тренера збірної України – 24 Новини

В УАФ назвали дату представлення нового тренера збірної України

Також чиновники пояснили причину розставання з Андрієм Миколайовичем.

Українська асоціація футболу нарешті прокоментувала ситуацію з відходом Андрія Шевченка з посади головного тренера збірної України. В УАФ підтвердили, що Андрій Миколайович покинув свій пост, а також повідомили, коли представлять новий тренерський штаб.

Футбольні чиновники відзначили, що Шевченко неодноразово заявляв про бажання після чемпіонату Європи перейти на клубну роботу. При цьому спочатку контракт тренерського штабу був розрахований до літа 2020 го року.

“Тоді на прохання тренерського штабу збірної України контракт був підписаний на один рік з можливим продовженням за обопільною згодою ще на півтора року. Андрій Шевченко і його тренерський штаб мотивували таке своє рішення бажанням після чемпіонату Європи перейти на клубну роботу, про що Андрій Шевченко неодноразово говорив в своїх інтерв’ю”, – відзначили в УАФ.

Ім’я нового головного тренера і його тренерського штабу в асоціації пообіцяли назвати вже 9 серпня. Саме тоді має відбутися засідання Виконкому УАФ, на якому і буде розглянуто це питання.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях