На Закарпатті у шістьох пацієнтів підозрюють штам “Дельта”, ввезений з-за кордону – 24 Новини

На Закарпатті у шістьох пацієнтів підозрюють штам “Дельта”, ввезений з-за кордону

Більшість хворих повернулися з Росії.

В Ужгороді у шістьох хворих підозрюють інфікування штамом коронавірусу “Дельта”. До цього більшість з них повернулися з Росії.

Зазначається, що більшість хворих – молоді люди.

“На Закарпатті маємо шість підозр на коронавірус штаму “Дельта”, це молоді люди віком від 18 до 35 років, є і люди старшого віку також. Деякі лікуються амбулаторно, дехто – у стаціонарі. У переважної більшості цих хворих є в анамнезі подорожі в Російську Федерацію. “Дельта” зафіксовано в Ужгороді, зокрема”, – заявила лікар-епідеміолог центру Любов Данич.

Епідеміолог додала, що дослідження у Києві показали мутації коронавірусу, однак вони потребують додаткових перевірок, щоб стверджувати про штам “Дельта”. Результати цих досліджень мають прийти з європейської лабораторії найближчим часом.

Штам коронавірусу “Дельта” – це “індійський” штам COVID-19, який викликав серйозне занепокоєння у ВООЗ через темпи свого поширення та більший ризик потрапляння пацієнтів до стаціонару, ніж при інфікуванні штамом “Альфа”. Експерти стверджують, що Україну хвиля цього штаму коронавірусу може накрити вже восени.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях