В Австралії випробовують вакцину-пластир від COVID-19: 5000 мікроголок вводять препарат під шкіру – 24 Новини

В Австралії випробовують вакцину-пластир від COVID-19: 5000 мікроголок вводять препарат під шкіру

Квінслендський університет спільно з Vaxxas планує якнайшвидше приступити до клінічних випробувань вакцини-пластиря.

Незабаром у світі може з’явитися нова вакцина від коронавірусу, яку можна буде ввести, просто “приклеївши” пластир з мікроголками. Австралійським ученим з університету Квінсленд вже вдалося успішно протестувати пластир з препаратом на мишах.

Про це йдеться у прес-релізі університету, опублікованому на сайті агентства Eurekalert.

Так дослідники з Квінсленду разом із австралійською біотехнологічною компанією Vaxxas розробили пластир із мікроголками високої щільності, які покриті препаратом проти коронавірусної інфекції.

За допомогою пластиру вводять вакцину Hexapro. До речі, саму вакцину розробили у Техаському університеті, про що було заявлено ще у квітні 2021 року. Hexapro – це стабілізована форма спайкового білка, за допомогою якого вірус SARS-CoV-2 прикріплюється до інших клітин та генерує імунну відповідь на нього.

Щоб ввести цю вакцину в організм, необхідно буде лише прикласти пластир із мікроголками на кілька секунд до шкіри.

“Це набагато зручніше, ніж голка: ви просто прикладаєте аплікатор до шкіри, і 5000 мікроскопічних голок майже непомітно вводять вакцину під шкіру”, – каже професор Квінслендського університету Девід Мюллер.

Зараз вчені з Квінсленду разом з Vaxxas планують якнайшвидше приступити до клінічних випробувань вакцини-пластиря.

Як сподіваються розробники, їхня інноваційна розробка прискорить вакцинацію людей у ​​всьому світі, і насамперед у країнах з низьким та середнім рівнем доходів.

Примітно, що Hexapro стійкіша до високих температур, ніж багато інших препаратів. Так вакцина у висушеному стані на пластирі зберігає свої властивості протягом не менше 30 днів при температурі 25 °C та тиждень – при температурі 40 °C.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях