В РНБО заявили, що пік захворюваності на коронавірус очікують наприкінці жовтня – 24 Новини

В РНБО заявили, що пік захворюваності на коронавірус очікують наприкінці жовтня

В Україні наприкінці жовтня очікується пік пандемії, в лікарні можуть потрапити десятки тисяч громадян, що стане випробуванням для системи охорони здоров’я.

Пік пандемії коронавірусу в Україні очікується вже наприкінці цього місяця. Цей період стане серйозним випробуванням для системи охорони здоров’я країни.

Про це Секретар РНБО Олексій Данилов розповів на брифінгу.

Так, стало відомо, що в Україні вже наприкінці жовтня очікується пік захворюваності на коронавірус. За словами Олексія Данилова, в піковий період в лікарні можуть потрапити понад 50 тисяч українців.

Олексій Данилов, скріншот з відео

“Система охорони здоров’я підготувалася так, що ми маємо 80 тисяч ліжко-місць, підготовлених для лікування наших громадян. За нашими прогнозами, пік захворюваності ми очікуємо на кінець цього місяця-початок наступного. Ми вважаємо, що загальна кількість хворих, які до того моменту будуть перебувати на цих ліжках, буде на рівні 50-55 тисяч. Це досить велике навантаження”, – розповів він.

Лікарня, кадр з відео

За словами секретаря РНБО, в даний час Україна знаходиться в середині епідемії, і пік захворюваності стане викликом для системи охорони здоров’я України. Тому Данилов закликав українців дотримуватися всіх протиепідеміологічних заходів, щоб уникнути зараження.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях