В Україні не виявлено нового штаму “Омікрон” – голова МОЗ – 24 Новини

В Україні не виявлено нового штаму “Омікрон” – голова МОЗ

Зараз особливу увагу приділяють Закарпатській області, де зареєстровано спалах захворюваності та госпіталізацій.

Голова Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що наразі в Україні не виявлено нового штаму коронавірусу “Омікрон”. Задля того, щоб не пропустити його на територію нашої держави, уряд заборонив в’їзд громадянам із семи країн Південної Африки без проходження самоізоляції.

“Наразі штам “Омікрон” в Україні ще не ще не було виявлено. Для того, щоб запобігти його потраплянню, вчора уряд прийняв рішення про заборону в’їзду на територію України без прохождження самоізоляції (навіть якщо людина вакцинована чи має ПЛР-тест) для громадян семи країн Південної Африки, а також всіх, хто перебував впродовж останніх 14 днів протягом тижня на території цих країн”, – сказав Ляшко.

Додавши, що МОЗ уважно слідкує за динамікою і зараз особливу увагу приділяють Закарпатській області, де зареєстровано спалах захворюваності та госпіталізацій.

“Сьогодні бачимо зростання у Закарпатській області – кількості нових хворих і госпіталізацій. Наразі весь акцент спрямований саме на цю область, для того щоб не пропустити завезення в Україну і поширенню штаму “Омікрон”, – сказав він.

За словами Ляшка, наразі немає точного підтвердження того, що “Омікрон” більш агресивний, швидше передається та стійкий до імунітету від вакцин. Дослідження ще тривають, і МОЗ за ними уважно слідкує. Але наразі ніяких додаткових заходів безпеки в Україні вводити не планують.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях