В Україні пік захворюваності COVID-19 може настати на початку листопада – 24 Новини

В Україні пік захворюваності COVID-19 може настати на початку листопада

За словами Ігоря Кузіна, пікові навантаження можна відтягнути у часі виключно шляхом імунізації населення.

В Україні пік захворюваності коронавірусною інфекцією може статися вже в листопаді-грудні цього року. Однак цього можна уникнути, якщо якомога більша кількість українців вакцинуються.

За його словами, якщо раніше МОЗ прогнозувало пікові навантаження на листопад-грудень, то зараз є ймовірність, що це може відбутися раніше і навіть торкнутися жовтня. Хоча і не виключено варіант, коли пік захворюваності почнеться на початку грудня.

Він підкреслив, що пікові навантаження можна відтягнути в часі виключно шляхом імунізації населення.

“Раніше ми дійсно вважали, що піковий рівень навантаження на систему охорони здоров’я припаде на листопад-грудень цього року. Зараз ми бачимо, що майже, за всіма прогнозами, такі пікові навантаження можуть бути раніше. Те, що ми бачимо точно, – пікові навантаження будуть однозначно припадати на листопад. Але чи будуть вони торкатися жовтня, чи будуть відтягатися на грудень – поки сказати важко. Зараз МОЗ максимально скоротив інтервали введення між двома дозами вакцини. Це зроблено для того, щоб якомога більше людей було охоплено щепленнями саме до початку епідемічного підйому захворюваності”, – повідомив Ігор Кузин.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях