Вагітні з коронавірусом вмирають в 15 разів частіше – вчені – 24 Новини

Вагітні з коронавірусом вмирають в 15 разів частіше – вчені

У тому, що саме для майбутніх матерів коронавірус становить найбільшу небезпеку, вчені переконувалися в ході масштабних досліджень.

Вагітні роблять щеплення від COVID-19 значно рідше інших жінок дітородного віку – хоча саме для тих, хто виношує дитину, коронавірус становить найбільшу небезпеку.

Такого висновку дійшли шотландські медики, проаналізувавши дані про всі пологи, прийняті в цій країні за перший рік вакцинальної кампанії, передає Бі-бі-сі.

Станом на кінець жовтня 2021 року, лише менше третини молодих матерів (32,2%) отримали до моменту пологів щеплення від COVID-19. У той час як в цілому в Шотландії серед жінок дітородного віку (від 18 до 44 років) від коронавірусу вакциновано більше трьох чвертей (77,4%).

“Для захисту здоров’я жінок і дітей в ході триваючої пандемії абсолютно необхідно приділяти більше уваги рівню вакцинації вагітних”, – пишуть автори статті, опублікованій в журналі Nature.

У тому, що саме для майбутніх матерів коронавірус становить найбільшу небезпеку, вчені переконувалися вже неодноразово в ході масштабних досліджень.

Згідно з останніми даними з США, зараження вагітної жінки COVID-19 збільшує ризик смерті під час пологів в 15 разів, а ймовірність народити недоношену дитину – в 22 рази. 

Схожих висновків дійшло і міжнародне дослідження, проведене Оксфордським університетом. За словами професора Аріса Папагеоргіу, який очолює в Оксфордському Інституті здоров’я матері і дитини науковий напрямок, вагітність і COVID-19 “взаємно ускладнюють один одного”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях