“Ви вбиваєте людей”: Комаровський жорстко відчитав медика-“антивакцинаторку” (відео) – 24 Новини

“Ви вбиваєте людей”: Комаровський жорстко відчитав медика-“антивакцинаторку” (відео)

Інцидент стався в прямому ефірі ток-шоу.

Відомий український лікар Євген Комаровський посварився з кандидатом медичних наук Валентиною Маркевич, яка засумнівалася в ефективності вакцинації від коронавірусу.

Інцидент стався в прямому ефірі телеканалу “Україна 24”.

Комаровський нагадав про небезпеку нових штамів захворювання, заявивши про необхідність “відловити й вакцинувати кожну бабусю разом з дідусем”. У відповідь Маркевич назвала вакцини “експериментальними” і закликала брати з кожного вакцинованого згоду на ознайомлення з можливими ускладненнями після щеплення.

“Я б дуже хотів, щоб ми з вами були удвох, тому що тема, яку ви підняли… Зараз вам маленька ілюстрація того, до чого призводить те, про що ви говорите. За минулу добу у Великобританії захворіли сто тисяч людей. Там 70% вакциновані. Захворіли 100 тисяч, померли 140 осіб. В Україні захворіли 6 тисяч людей, померли 345. Розумієте, про що це говорить? Тому що в Україні щеплено не 70%, а 20%”, – сказав Комаровський опонентці.

“Це неправильна позиція! У нас маленька вибірка…”, – відповіла йому медик.

“Неправильна позиція в тому, тому що купа людей, яка вас зараз послухається, не прищепиться і поставить своє життя реально під загрозу. Ви зараз вбиваєте людей реально! Ви вбиваєте людей”, – сказав лікар.

Далі Маркевич заявила про нібито ефективність препарату “Ремдесивір” при лікуванні коронавірусу. Комаровський з нею не погодився, сказавши, що його ефективність є нікчемною.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях