Викликає проблеми з кишківником: новий штам коронавірусу “Лямбда” зафіксували в Чехії – 24 Новини

Викликає проблеми з кишківником: новий штам коронавірусу “Лямбда” зафіксували в Чехії

Варіант коронавірусу, який отримав назву “Лямбда”, був вперше виявлений в Перу ще в серпні минулого року.

Не встигли країни вжити заходів проти поширення штаму коронавірусу “Дельта”, як світові став погрожувати штам “Лямбда”, який впритул підібрався до Європи. Так перший випадок вже зафіксований в Чехії.

Крім того, наголошується, що в країні на цей момент лабораторії підтвердили сотні випадків дельта-варіанту коронавірусу. Виявлено випадки й “бразильської” Гамми й “південноафриканської” Бети. Але найбільше випадків становить британська мутація.

Відзначимо, вперше штам COVID-19 “Лямбда” був виявлений в Перу. Причому ще в серпні минулого року. Зараз в цій країні Південної Америки він виявлений у 82% всіх заражених коронавірусною інфекцією.

Експерти відзначають, що цей варіант має багато мутацій в білку шипа вірусу, що може впливати на швидкість його передачі. Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що “Лямбда” може бути більш заразним, ніж звичайний COVID-19.

На жаль, у вчених поки вкрай мало інформації щодо даної мутації. Але фахівці з Південної Америки заявляють, що “Лямбда” може частіше викликати проблеми з кишківником, ніж інші штами.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях